صفحه کابینت اس پی ال

درباره ی اس پی ال:

صفحه کابینت SPL به عنوان متریالی نوین، با القای حسی متفاوت در دکوراسیون شما، یکی از بهترین گزینه ها برای صفحه کابینت آشپزخانه شما میباشد. صفحه کابینت SPL محصول کشور ایتالیا، علاوه بر زیبایی منحصر به فرد، بسیار کاربردی نیز میباشد. در صنف کابینت و صفحه کابینت، اولین چیزی که توجه افراد را در خرید صفحه کابینت به خود جلب میکند، مقاومت محصول در برابر حرارت، خط و خش و شکنندگی است. اس پی ال یکی از مقاوم ترین محصولات در برابر همه ی این آسیب هاست. ابعاد اس پی ال 4.20*1.40 و ضخامت آن 3 و 12 میل است. اس پی ال به دلیل داشتن اسلب بزرگ برای اجراهای یکپارچه بسیار مناسب است. به جرعت میتوان گفت اس پی ال دارای بزرگترین سایز اسلب در بازار ایران است.

ویژگی های اس پی ال:

  • مقاومت در مقابل خط و خش
  • آنتی باکتریال بودن
  • عدم جذب رطوبت
  • مقاومت در مقابل 22 اسید
  • امکان قرار دادن ظروف داغ
  • عدم جذب لکه
  • نظافت و نگهداری آسان
  • داشتن بزرگ ترین اسلب در بازار ایران به منظور اجرای یکپارچه
  • نظافت آسان

Synchronized Pressured Laminate

اس پی ال در 25 کد رنگی مختلف محصولات خود را ارائه کرده است که تصاویر آن‌ها را اینجا ملاحظه می‌کنید.

موارد استفاده ی اس پی ال:

صفحه کابینت SPL:

مزایای زیاد این محصول باعث شده که ورق SPL یکی از بهترین متریال‌ها برای استفاده در آشپزخانه به‌عنوان صفحه کابینت و کانتر و در محیط های درمانی به عنوان میزهای آزمایشگاهی و… به شمار می‌رود.

دیوارپوش و بین کابینتی SPL:

نصب آسان، نظافت سریع و ساده، نگهداری بی دردسر، استحکام و دوام بسیار بالا، استاندارد بالای ضد حریق و عایق الکتریسیته بودن و طرح های چشم نواز موجب شده کامپکت فشرده‌ی اس پی ال گزینه مناسبی برای پوشش دیوارها، ستون، بین کابینتی و اطراف شومینه باشد.

میز:

ضد خط و خش بودن، لک پذیر نبودن، آنتی باکتریال بودن و همچنین زیبایی منحصر به فرد SPL باعث میشود انتخابی بی نظیر برای استفاده به عنوان میز کار، میز ناهار خوری، جلو مبلی در مکان های مختلف مثل کافه، لابی هتل و میزهای رستورانی و فست فودی باشد.

آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و محیط های بهداشتی:

آنتی باکتریال بودن اس پی ال یعنی عدم رشد و نمو باکتری‌های بیماری‌زا و میکروب‌ها روی آن. همین آنتی باکتریال بودن اس پی ال علت اصلی استفاده آن در محیط های بهداشتی مانند آزمایشگاه ها و بیمارستان ها می باشد.

استفاده به عنوان جزیره:

اس پی ال قابلیت استفاده بر روی صفحه کابینت به شکل حجمی را دارد.

قابل ذکر است ابعاد اسلب بزرگ SPL این امکان را به شما میدهد که صفحه کابینت و صفحه‌ جزیره‌ی آشپزخانه یا دیگر نقاط منزل خود را به صورت حجمی یا یکپارچه اجرا نمایید.

سرویس های بهداشتی و استخر:

استحکام بالا، عدم جذب رطوبت، تنوع رنگ، نظافت آسان و آنتی باکتریال بودن، این متریال را برای استفاده در سرویس بهداشتی ایده آل میسازد.

ساخت سینک و روشویی:

اس پی ال امکان ساخت سینک و روشویی را به صورت یکپارچه با صفحه‫ ی کابینت فراهم ساخته است. عدم جذب رطوبت و آنتی باکتریال بودن و مهمتر از همه عدم لک پذیری باعث می شود که متریال اس پی ال فکر و خیال شما از بابت تمیزی و بهداشت صفحه کابینت و روشویی و آسوده شود.